Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

 

Ailemin Güvencesi

 

Allianz, 70`den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye'deki 25 yıllık birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda. Allianz, hem sizi hem de ailenizin tüm fertlerini, kapkaç da dahil başınıza gelebilecek maddi zararlara karşı güvence altına almak için Ailemin Güvencesi'ni geliştirdi.

 

Allianz ile her soruna ayrı çözüm!

Özellikle büyük şehirlerde yaşanan en büyük sorunlardan birinin kapkaç olduğunu gördük. Türkiye genelinde yapılan bir araştırma sonucunda, 2004 yılında tüm illerimizde kapkaç olaylarıyla karşılaşıldığı ve yaklaşık 17.000 kayıtlı olayın bulunduğu belirtiliyor.
İstanbul, 5.999 adet kapkaç olayıyla ilk sırada. İstanbul'u 1757 olayla İzmir ve 635 olayla Diyarbakır izliyor. Antalya, Ankara, Bursa, İçel, Gaziantep, Balıkesir ve Denizli, kapkaç olaylarının sıkça yaşandığı diğer illerimiz... Bu ve buna benzer sorunlarda kafanız rahat olsun dedik ve Allianz olarak Ailemin Güvencesi'ni geliştirdik.

Neden Ailemin Güvencesi?

Ailemin Güvencesi hem sizi hem de ailenizin tüm fertlerini, kapkaç olaylarında başınıza gelebilecek maddi zararlara karşı güvence altına alıyor.

Ailemin Güvencesi kapsamına girdiğiniz anda gasp, kapkaç ve yankesicilik sonucunda;

  • Çalınan çantanız dahil kişisel eşyalarınıza, cep telefonunuza, üzerinizde bulunan seyahat biletlerinize gelebilecek zararlar (taşınabilir bilgisayarlar ve aksamları hariç),
  • Kimlik, pasaport, ehliyet vb. belgelerin yeniden temini için yapacağınız masraflar,
  • Çalınan, kaybolan kredi kartlarınızla yapılacak harcamalar teminat altındadır.

Kapkaç dışında neler kapsam dahilinde?

Ailemin Güvencesi ile sadece kapkaç değil, evinizin dışında karşılaşabileceğiniz daha birçok riske karşı güvence altındasınız. Başınıza bir kaza geldi, kolunuzu kırdınız. Ailemin Güvencesi'ni hemen yanınızda bulacaksınız.

Ailemin Güvencesi, kaza sonucu sürekli sakatlık ve tedavi gerektiren hallerde sizi teminat altına alır, kaza sonucu vefat durumundaysa lehtarlarınıza tazminat ödenir.

Neler güvence altında?

Üçüncü şahıslara ve mallarına verebileceğiniz zararlar da güvencemiz altında. Çocuğunuz kendisini ezmekten kaçınan iki aracın çarpışmasına neden olsa veya top oynarken komşunuzun camını kırsa... Siz süpermarkette alışveriş arabanızla birisine zarar verseniz ya da rafları devirseniz... Evinizin balkonundan bir saksı düşüp komşularınıza, yoldan geçenlere veya park halindeki bir araca zarar verse Ailemin Güvencesi'ni yanınızda bulursunuz.

Ailemin Güvencesi ile sizin ve birlikte yaşadığınız aile fertlerinizin, üçüncü şahıslara ve mallarına verebilecekleri zararları da bu poliçemizle teminat altına alıyoruz.

Siz de karşılaşabileceğiniz birçok riske karşı Ailemin Güvencesi'nden yararlanın.